PTH 30,70 TRAKTÖR TAHRİKLİ YONGA MAKİNALARI TAMBUR TİPİ YONGALAMA

Minimum gerekli traktör gücü: 70 Hp 

Maksimum kesme çapı: 300 mm 

Maksimum giriş geçişi: 640 x 300 mm

PTH   30,70

Minimum traktör gücü

Hp / kW

70/52

 

Traktörün maksimum gücü

Hp / kW

130/96

 

Max yonga çapı yumuşak ahşap

mm

300

 

Max çentik çapı sert ahşap

mm

200

 

Maksimum giriş pasajı

mm

640 x 300

 

Bıçaklar

n °

3

 

Smmtlik iş hacmi

m3

18 - 25

 

Silindir çapı

mm

520

 

Davul genişliği

mm

640

 

Alt silindir

n °

1

 

Ağırlık

Kilogram

3000

 

Ürün yelpazesinin temel modelidir, ancak Pezzolato chippers'ın tipik sağlam yapısı için, güvenilirlik ve mükemmel performans sağlaması takdir edilmektedir.

Makine, operatörün kolay kullanımını ve bakım maliyetlerini en aza indirmek için tasarlanmıştır. Ana aşınma parçaları, aslında, kolay bir şekilde değiştirilmesinin yanı sıra düşük bir maliyete sahip olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Parçalayıcı, traktör PTO'sundan veya dizel motordan çalıştırılabilir.

Büyük hazne, malzemenin talaş aparatının içinde sürüklenmesini kolaylaştıran büyük bir üst merdane ve bir alt merdane sayesinde, makine elle veya mekanik araçlarla beslenebilir. Elle besleme için, parçalayıcı, operatörün makineyi güvenli bir şekilde kullanmasını garanti eden sağlam bir güvenlik barıyla donatılmıştır.

Kapalı tambur ve ihtiyaca göre değiştirilebilir kalibrasyon ızgarası ile karakterize edilen kesme sistemi, düzgün ve homojen bir talaş elde etmeyi mümkün kılmaktadır.

Büyük çaplı cips üfleme fanı, odun yongalarının ayarlanabilir deflektör ucuna takılan üfleme borusu içinden düzgün bir şekilde dışarı atılmasını sağlar.

Standart olarak sağlanan NO STRESS elektronik cihaz, güç kaynağının mevcut güce göre otomatik olarak ayarlanmasını sağlar.

PEZZOLATO KESME TEKNOLOJİSİ

Pezzolato drum chippers kesme teknolojisi, sadece tomruklardan değil, dallardan, kereste fabrikası atıklarından ve düşük değerli malzemeden de türeterek, birinci kalite yongaları üretmeye izin verir. Pezzolato tarafından kullanılan kesme sistemi bıçaklar, bir karşı-bıçak ve değiştirilebilir kalibrasyonlu bir eleme ızgarası ile donatılmış kapalı bir stagger bölümleri tamburundan oluşur.

 

Bu sistem, kalite kontrol çiplerinin üretimini garanti eder, çünkü kapalı tambur cips kesme uzunluğunu sabit ve sabit tutar. Bıçak hareketinden geçen ağaç, kalibrasyon ızgarasından kesmeden hemen sonra geçebilen kalibre edilmiş talaşlara dönüştürülür.

Bıçak ile tambur arasındaki mesafe (yani kesme uzunluğu) ayarlandığında, bıçak her geçtiğinde malzeme her zaman aynı boyutta kesilir, böylece dallardan veya yan ürünlerden elde edildiğinde bile yüksek kalitede yongalar elde edilir. “Açık” tamburlu parçalayıcılarda, malzeme tambur tarafından sürüklenebilir ve daha sonra maksimum boyutun ötesinde kesilebilir. Pezzolato teknolojisi sayesinde, kapalı tambur bir bariyer görevi görür ve malzemeyi hizalar ve gerektiğinden daha büyük yongalar üretmeyi engeller.

 

 

PEZZOLATO BIÇAK

Pezzolato tamburlu parçalayıcılar iki farklı bıçakla temin edilebilir.

 

Standart bıçak

Şimdiye kadar Pezzolato parçalayıcılara her zaman monte edilmiş standart bıçaktır:

  • Farklı kesme uzunlukları mümkündür
  • Daha hızlı değiştirme
  • 15/20 Bileme izin verilir
  • Büyük boy cips üretimi için özel tambur üzerinde uygulanabilir

 

Hızlı ve akıllı bıçak

“Hızlı ve Akıllı” bıçak, yongalama dünyasında devrim yaratıyor; Pezzolato araştırma ve geliştirme programının sonucudur ve son kullanıcı deneyimi sayesinde gerçekleşmiştir.

  • Konik kilitleme bıçağı ile devrim yaratan montaj sistemi : eşit olmayan hızlı değiştirme, sabitleme ve ayarlama sağlar
  • Bıçak ve keskinleştirme maliyetleri geleneksel bıçaktan % 30 daha ucuzdur
  • Kullanışlı boyut ve hafif
  • 2 Bileme izin verilir
  • Geleneksel sabitleme elemanları  gerekli değildir. Bu sıfır değiştirme maliyetine ayarlanır

 

 

 

ÜRÜN GALERİSİ

pezzolato_3070_traktr_tahrikli_tamburlu_aa_yongalama_makinas__1.jpg

ÜRÜN BROŞÜRLERİ