PTH 250 ENERJİ TRAKTÖR TAHRİKLİ YONGA MAKİNALARI TAMBUR TİPİ YONGALAMA

Minimum gerekli traktör gücü:80 Hp 

Maksimum kesme çapı:250 mm 

Maksimum giriş kanalı:370 x 250 mm

PTH  250 ENERJİ

Max yonga çapı yumuşak ahşap

mm

250

Max çentik çapı sert ahşap

mm

180

Tambur genişliği

mm

370

Silindir çapı

mm

500

Maksimum giriş pasajı

mm

370 x 250

Bıçaklar

n °

3

Saatlik iş hacmi

m3

15-20

Saatlik iş hacmi

m3

80

Traktörün maksimum gücü

Hp / kW

150

Elektrik motor gücü

kW

55

Ağırlık PTO makinesi (std modeli)

Kilogram

2000

 

Bu parçalayıcı özel olarak ağaç kırma gazlaştırma tesislerine özel olarak tasarlanmıştır. Piyasadaki geleneksel orta küçük ebatlı parçaların aksine, PTH 250 ENERJİ, partikül madde üretimini sınırlayan özel ve yenilikçi bir kesme sistemi kullanarak standarttan daha büyük ahşap yongalar üretebilmektedir.

Traktörün üç nokta askı koluna bağlanan traktör PTO tahrikli modeli düşük veya yüksek hızlı bir römork üzerine monte edilebilir veya  sabit kullanımlar için tasarlanmış olan 55 kW elektrik motoruyla işletme içi kullanımlarda benzersiz bir üründür. Talaşların dışarı atılması, 3 metre uzunluğunda, 2.10 metre yüksekliğe kadar malzemeyi tahliye edebilen bir lastik bant ile boşaltma bandı üzerinden gerçekleşir.

PEZZOLATO KESME TEKNOLOJİSİ

Pezzolato Drum Chippers Kesme Teknolojisi, Sadece Tomruklardan Değil, Dallardan, Kereste Fabrikası Atıklarından Ve Düşük Değerli Malzemeden De Türeterek, Birinci Kalite Yongaları Üretmeye Izin Verir. Pezzolato Tarafından Kullanılan Kesme Sistemi Bıçaklar, Bir Karşı-Bıçak Ve Değiştirilebilir Kalibrasyonlu Bir Eleme Izgarası Ile Donatılmış Kapalı Bir Stagger Bölümleri Tamburundan Oluşur.

 

Bu sistem, kalite kontrol çiplerinin üretimini garanti eder, çünkü kapalı tambur cips kesme uzunluğunu sabit ve sabit tutar. Bıçak hareketinden geçen ağaç, kalibrasyon ızgarasından kesmeden hemen sonra geçebilen kalibre edilmiş talaşlara dönüştürülür.

Bıçak ile tambur arasındaki mesafe (yani kesme uzunluğu) ayarlandığında, bıçak her geçtiğinde malzeme her zaman aynı boyutta kesilir, böylece dallardan veya yan ürünlerden elde edildiğinde bile yüksek kalitede yongalar elde edilir. “Açık” tamburlu parçalayıcılarda, malzeme tambur tarafından sürüklenebilir ve daha sonra maksimum boyutun ötesinde kesilebilir. Pezzolato teknolojisi sayesinde, kapalı tambur bir bariyer görevi görür ve malzemeyi hizalar ve gerektiğinden daha büyük yongalar üretmeyi engeller.

 

 

PEZZOLATO BIÇAK

Pezzolato tamburlu parçalayıcılar iki farklı bıçakla temin edilebilir.

 

Standart Bıçak

Şimdiye kadar Pezzolato parçalayıcılara her zaman monte edilmiş standart bıçaktır:

  • Farklı kesme uzunlukları mümkündür
  • Daha hızlı değiştirme
  • 15/20 Bileme izin verilir
  • Büyük boy cips üretimi için özel tambur üzerinde uygulanabilir

 

Hızlı Ve Akıllı Bıçak

“Hızlı ve Akıllı” bıçak, yongalama dünyasında devrim yaratıyor; Pezzolato araştırma ve geliştirme programının sonucudur ve son kullanıcı deneyimi sayesinde gerçekleşmiştir.

  • Konik kilitleme bıçağı ile devrim yaratan montaj sistemi : eşit olmayan hızlı değiştirme, sabitleme ve ayarlama sağlar
  • Bıçak ve keskinleştirme maliyetleri geleneksel bıçaktan % 30 daha ucuzdur
  • Kullanışlı boyut ve hafif
  • 2 Bileme izin verilir
  • Geleneksel sabitleme elemanları  gerekli değildir. Bu sıfır değiştirme maliyetine ayarlanır

OPSİYONEL EKLER

ÜRÜN GALERİSİ

pezzolato_pth_250_enerji_aa_yongalama_makinas_1.jpg

ÜRÜN BROŞÜRLERİ