STANDART (SC) CLEANFIX PNÖMATİK FANLAR

Soğutma işleminde temizleme işlemine geçiş,manuel bir elektrik düşmesi ile sağlanır. Düğme basılı tutulduğu sürece vantilatör temizleme modunda kalır.
Besleme gerilimi: 12V veya 24V
Koşul: Araçta basınçlı hava sistemi sağlayan bir kaynak yada kompresör bulunmalıdır

STANDART (SC)

STANDART (SC)-TAMAMEN TEMİZ
Cleanfix geri üflemeli fanda klasik yöntemlerin aksine fan tersine döndürülmek yerine kanatların açısı değiştirilerek üfleme yönü değiştirilir. pnömatik çalıştırma ile döndürülür.kanatların tahriki pnömatik olarak döndürülür bu esnada geriye doru üfleme gerçekleşir . kanatların normal pozisyona geri dönüşü ise yay gücüyle gerçekleştirilir. Sistem Temizlik işlemi gerektiğinde bir butonl hrekete geçirilebileceği gibi bir zamanlayıcı ile otomatikleştirilebilir ve operatörün insiyatifi dışında belli zaman aralıklarında kendi kendini temizleyebilir
 Pnömatik çalıştırma araşta kompresör varsa aracın basınçlı hava sistemi ve ara devreli bir valf ile araçta komresör yoksa CLEANFIX kompresör ünitesi ile gerçekleşir.

CLEANFIX genellikle kirli ve tozlu alanlarda ve sektörlerde hizmet veren bütün ticari araçlar için fan üretimi yapmaktadır. Dolayısı ile CLEANFIX ters üflemeli fan genellikle traktörler, rough terrain telehandler forklift ve hasat makinaları gibi tarım makinelerinde, Ayrıca yine bu fanlar yükleyici, kazıcı yükleyici,ekskavatör ,greyder dozer gibi iş ve inşaat makinelerinde, özel makinelerde, hayvan yemi üretim depolama tesislerinde kullanılmaktadır. Ekolarak bu fanlar her türlü uçuşa bilen artığı, saman ,ot, hububat , küspe ,mısır artıklarını, yaprakları, tahta parçalarını, talaşı, toprağı, kumu ve kireci üfleyebildiği için bütün tarım, iş, inşaat,istif ,endustriyel makinalar ve orman makinalarında kullanılmaktadır.

  • İş Makinaları
  • Yol Bakım Makinaları
  • Tarım Makinaları
  • Traktörler
  • Geri Dönüşüm Makinaları
  • Taşıma Makinaları
  • Orman Makinaları

 

ÜRÜN BROŞÜRLERİ