FWF 92 FOECK VİNÇLER

  • Paletli Vinç
  • Motor Gücü : 510 HP
  • Çekiş : Hidrostatik kauçuk palet
  • Uzunluk : 11940 mm
  • Nakliye Genişliği : 2980 mm
  • Yükseklik : 3430 mm
  • Çeki gücü : 90 ton
  • Maksimum halat çeki hızı : 40 m/dakika
  • Çalışma ağırlığı:28000 kg
FWF 92

FWF 92 FOECK Paletli
FOECK Paletli vinç Walter Foeckersperger GmbH tarafından geliştirilen ve tamamı Pauluszell de bulunan üretim tesislerinde üretilmektedir. Maksimum çekici gücü sağlayan ve uzun ömürlü patentli Schwenkmatic çeki mekanizması ile DÜNYANIN EN GÜÇLÜ YATAY VİNÇ aracıdır. Paletlerinin kauçuk olması ve 900 mm gibi geniş bir yüzeye sahip olması ve makinanın yerden yüksekliğinin 700 mm olması  nedeniyle (sadece 0.32 kg / cm² yatak yükü) muazzam seviyede düşük zemin basıncı bataklık gibi alanlarında bile etkili çalışma imkanı sağlar.
FOECK Paletli halatlı vinç asfalt yada beton gibi zeminlerde de çalışma gerçekleştirilebilir ve yol yüzeyine zarar vermeden yollarda seyahat ve çalışma olanağı sağlar.
FOECK Paletli vinç tasarımı FOECK Truck benzerdir. Fark bu kablo vinç 90 ton çekme kuvveti sağlayabilir olmasıdır.
FOECK Paletli vincin yüksek işletme ağırlığı da güçlü kablo vinç ile her türlü sert yumuşak batak zeminlerde ilave olarak en çetin ilkim koşullarında en yükse çeki gücü için elverişlidir.

Schwenkmatic
Foeck'in geliştirdiği patentli vinç sisteminin adıdır. kazısız alt yapı teknolojisinde plought sistemin çalışmasını mümkün kılan esas sistem özel yapısıyla bu komponenttir. tamamen hidrostatik olan sistem her türlü çekme ile yapın iş alanlarında emsalsizdir .

 

Schwenkmatic
Patentli FOECK Schwenkmatic sistemi gücü ve çekme yönüne uyumlu olacak şekilde tasarlanmış , hidrostatik tahrikli vinç sistemidir. Bu şekilde, 90 ton’a kadar büyük yükleri güvenli bir şekilde çekilir ve sistemin yapısı geregeği halat sarımı esnasında küç kaybı yaşanmadan sabit bir kuvvetle çekmeyi mümkün kılmaktadır. kablo besleme adaptif kontrol ve tamburun dönme açısının 0 derece olması sayesinde, tek katmanlı sarım gerçekleşir ve kablo sarıldığı ve kabloyu destekleyen kablo yatak ile, sürtünme yada kesme etkis yaratacak tüm dış etkenlerden korunmuş olur. Bu sayede Schwenkmatic vinç için kablo koplarının kaynaklanacak tüm mali ve güvenlik risklerini en az seviyeye indirerek maksimum kablo ve sisteem ömrünü garanti etmektedir.


Sabitleme bıçağı üzerindeki kablo klavuzu farklı yönlerdeki çekmeler esnasında kablonun sürtme kaynaklı aşınmalarını en aza indirgeyecek şekilde dizayn edilmiş ve hareketli klavuz makaralarla desteklenmiştir . Bu sistem kabloyu koruyacağı gibi olası kopma risklerine karşı ekipmanı ve operatör için kalkan görevi yapar 

ÜRÜN BROŞÜRLERİ