100-110 TON SINIFI EIK YIKIM YÜKSEK ERİŞİM BOMLAR

Özellikler:
Ağır iş inşaatı.
Tasarımlar, tasarım bütünlüğünü sağlamak ve olası
stres ve yorgunluk noktalarını tespit etmek için simüle edilmiştir.
Kolay nakliyat için ana bomda modüler eklemlidir.
Tüm yüzeyler kumlanmıştır (yüksek basınç).
Astar olarak denizci seviyesinde epoksi boya kullanır.

100-110 TON SINIFI

 

Ultra yüksek erişimli yıkım bomu, çok katlı binaların yıkılması için yıkım araçlarını yükseltmek için tasarlanmış bir ataşmandır. Yıkım bomunun güzelliği, birincil ve ikincil yıkım işlerinin güvenli olarak yapılması için aracı manevra yaparken konumlandırma ve esneklikte kolaylık sağlamasıdır.  EIK ataşmanlsrı performans, güvenilirlik ve düşük toplam maliyet için üretilmektedir. Zorlu çalışma koşullarını fark ettiğimiz için üretim sırasında sadece kaliteli çelik kullanılmaktadır. 40 tondan (88.000 lbs) büyük ekskavatörler için yıkım bomları, etkili montaj ve demontaj için hızlı kaplin eklemleri, zemin tutuşu ve nakliyat kolaylığı için çıkarılabilir ve modüler ana bomlara sahip olacaktır. 
 
Endüstrideki çalışma ortamı güvenliği ve daha katı düzenlemeye daha fazla ağırlık verildiğinde, yüksek erişimli yıkım bomları, eski binaları yıkma, ekskavatörler tarafından binaların üstüne kaldırılan ve risk seviyesi yüksek olan geleneksel ve kazaya daha fazla eğilimli bomların yerine geçmek için öncelikli ataşman tercihi haline geliyor. Yıkım bomları, sadece genel güvenlik standartlarını iyileştirerek değil aynı zamanda çalışma alanını ve ön ataşman erişimini arttırarak bina yıkma kavramına yeni bir kavram kazandırmıştır.
 
10 ton (22 000lbs) mini ekskavatörlerden daha büyüklere kadar tüm hidrolik ekskavatör modelleri için yıkım çözümleri tasarlayıp özelleştiriyoruz. Ekskavatör boyutuna bağlı olarak yıkım bomu 0,5 - 4 ton (1.100 - 8.800 lbs) arasında değişen çalışma araçlarını kolaylıkla kullanabilir.

 

 

Gerçek yıkım ekipmanları için mevcut ekskavatöre anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Kişiselleştirilmiş dönüşümler aşağıdakilerle sınırlı değildir:

·       Mevcut alt takımları genişletmek ve uzatmak

·       Ek hidrolik kontrol sistemlerinin eklenmesi

·       Kabinin eklemli veya yana yatan kabin şekline getirilmesi

·       Kabin koruma sistemi

·       Entegre denge ağırlıkları

·       Yeni dönüştürülmüş makinaların işletmeye alınması

ÜRÜN BROŞÜRLERİ