20-22 TON SINIFI EIK LONGREACH UZUN ERİŞİM BOMLAR

 20-22 TON SINIFI

Uzun erişimli bom tasarımı ve üretimindeki deneyimimizle, mevcut ekskavatör filonuzda yatırım getirinizi maksimize edebiliriz.  Yüzlerce müşteri, standart bomların bazı işleri yapmaktaki yetersizliklerinden, önemli ölçüde maliyet ve zaman tasarrufu yapma ve sonuçlarını maksimum seviyeye çıkarmadan dolayı uzun erişimli ataşmanların değerini anladı. 10 - 200 ton (22.000 - 488.400 lbs) çalışma ağırlıkları arasında değişen geniş ekskavatör model aralıkları için uzun erişimli ön paketler tedarik etmekteyiz.  
 
Endüstriyle aynı hizada kalmak için en son teknoloji ekipmanlarına oldukça fazla yatırım yapmaktayız. Tesislerimiz sofistike robotik kaynak makinaları ve CNC hat-delgi makinaları ile donatılmıştır. Ekskavatörün en önemli parçaları olan bom ve kol yüksek tolerans ve kesinlik gerektirmektedir. Ürettiğimiz her bir parça için elde edilebilecek en yüksek kaliteyi sağlamak adına en gelişmiş makinalarla işlenmektedirler.
Uzun erişimli ekskavatörler hayal edebileceğiniz en zor koşullarda çalışırlar. En önemli amacımız ürünün hizmet ömrünü uzatabilmektir. Tüm uzun erişimli önler, çelik yüzeyin temiz ve kirlenme ve paslanmadan uzak olduğundan emin olmak için çelik püskürtülerek kumlanmıştır. Ek olarak bu süreç, üst boya katmanının mükemmel bir şekilde tutulması için dokulu çelik yüzeyi sağlar

Uygulamalar:
Karada veya duba üzerinde nehir ve deniz dip taraması
uygulamaları için idealdir.
Su basman ve derin temel kazıları.
Hendek inşaatı, set ve gölet bakımı