AKM İş Makinaları Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 2012 yılı Şubat ayında Kurulmuştur., Çalışanları 20 yılı aşkın İş makinaları sektör deneyimine sahip tecrübeleriyle müşterilerine güven ve çözüm sunmaktadır. Hızla büyüyen ve gelişen firmamız bu tecrübe birikimiyle , Alman FOECK Kablo ve Boru döşeme makinalarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür. Walter Foeckesberger GMBH firması 1931 senesinde kurulmuş kazısız teknoloji ile kablo ve boru döşeme makinaları üreten konusunda dünya lideri firmadır.

 

AKM İş Makinaları olarak Dünyanın en büyük ataşman üreticilerinden EIK Engineerin Firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

 

EIK Engineering Bataklık ve suda çalışan sallı ekskavatörlerler, Long reach ekskavatörler teleskobik armlı ataşmanlar ekskavatörler için yıkım boom ve armları ile birlikte her türlü grapple , kova üretimini dünya çapındaki kullanıcılara kalite ve dayanıklılık güvencesiyle üreten bir firmadır.

 

Firmamız ayrıca başta LIEBHERR markası olmak üzere tüm iş makinaları için yedek parça temini yaparak müşterilerimize alternatif çözümler sunmaktadır.