HİDROLİK LİEBHERR YEDEK PARÇA EKSKAVATÖR YEDEK PARÇALARI

HİDROLİK

Hidrolik

Hidrolik ürünler ve uygulamalarla uzun yıllara dayanan tecrübesi, Liebherr'in kendi bileşenleriyle komple bir hidrolik devre oluşturmasını mümkün kılmaktadır. Komponentlerin hassas tasarımı sayesinde, müşterinin ihtiyaçlarına göre hidrolik çözümlerimiz sorunsuz çalışmayı sağlar.

Hidrolik silindirler

1958'den beri Liebherr, geniş bir uygulama yelpazesi için yüksek kaliteli hidrolik silindirler geliştirmektedir. Uzun yılların deneyimine dayanarak, müşterilerimiz için özel çözümler üretiyoruz. 

 

Hidrolik pompalar ve motorlar

Liebherr'in dayanıklı eksenel pistonlu pompaları ve motorları bir swashplate tasarımına sahiptir. Yüksek basınç aralıkları ve optimize edilmiş verimlilik seviyeleri için zorlu koşullarda, çeşitli uygulamalarda kullanıma uygundur. 

 

Hidrolik valfler

Liebherr hidrolik valflerin ürün yelpazesi, birçok farklı valf içerir. Miktar regülatörlerinden fren valflerine kadar, bu ürünler en zorlu çalışma koşullarında kendini gösterir.

 

Pilot kontrol cihazları

Liebherr pilot kontrol cihazları, eksenel piston ünitelerinin kontrolü için idealdir ve tamamen mekanik olarak çalışır. Tek ve çift pilot kontrol cihazlarının yanı sıra, ürün portföyü ayrıca ayakla çalışan ve elle çalıştırılan pilot kontrol cihazları içerir.

 

 

 

 

ÜRÜN BROŞÜRLERİ