FWF 80 FOECK VİNÇLER

  • Man kamyon üzeri vinç
  • Motor Gücü : 480 HP
  • Çekiş : 4x4
  • Uzunluk : 9950 mm
  • Nakliye Genişliği : 2550 mm
  • Yükseklik : 3930 mm
  • Çeki gücü : 80 ton
  • Maksimum halat çeki hızı : 40 m/dakika
  • Çalışma ağırlığı:18000 kg
FWF 80

MAN-Kamyon akupleli:

FOECK Kamyon 480 bg dört tekerlekten çekişli, büyük jantlar sayesinde yüksek yerden MAN TGS kamyona akuple dayalı esnek bir kablo vinç aracıdır.Ön eki ile 50:50 işletim modunda mükemmel dengeli ve ideal ağırlık dağılımı düşük merkez yüksek kros hareketliliği garanti eder. FOECK kamyon zor arazi koşullarında kullanılabildiği gibi 85 halka açık yollarda km / s hıza kadar çıkabilir performans anlamında kanıtlanmış çekiş gücü sayesindee ve nakliye aracı olarak kullanıma uygundur.
Üzerine akuple vinç sistemi Patentli tasarım sayesinde yatayda 80 ton gibi sabit bir kuvvetle çeki gücüne sahiptir

 

Schwenkmatic
Foeck'in geliştirdiği patentli vinç sisteminin adıdır. kazısız alt yapı teknolojisinde plought sistemin çalışmasını mümkün kılan esas sistem özel yapısıyla bu komponenttir. tamamen hidrostatik olan sistem her türlü çekme ile yapın iş alanlarında emsalsizdir .

 

Schwenkmatic
Patentli FOECK Schwenkmatic sistemi gücü ve çekme yönüne uyumlu olacak şekilde tasarlanmış , hidrostatik tahrikli vinç sistemidir. Bu şekilde, 90 ton’a kadar büyük yükleri güvenli bir şekilde çekilir ve sistemin yapısı geregeği halat sarımı esnasında küç kaybı yaşanmadan sabit bir kuvvetle çekmeyi mümkün kılmaktadır. kablo besleme adaptif kontrol ve tamburun dönme açısının 0 derece olması sayesinde, tek katmanlı sarım gerçekleşir ve kablo sarıldığı ve kabloyu destekleyen kablo yatak ile, sürtünme yada kesme etkis yaratacak tüm dış etkenlerden korunmuş olur. Bu sayede Schwenkmatic vinç için kablo koplarının kaynaklanacak tüm mali ve güvenlik risklerini en az seviyeye indirerek maksimum kablo ve sisteem ömrünü garanti etmektedir.

 

sabitleme bıçağı üzerindeki kablo klavuzu farklı yönlerdeki çekmeler esnasında kablonun sürtme kaynaklı aşınmalarını en aza indirgeyecek şekilde dizayn edilmiş ve hareketli klavuz makaralarla desteklenmiştir . Bu sistem kabloyu koruyacağı gibi olası kopma risklerine karşı ekipmanı ve operatör için kalkan görevi yapar

 

 

ÜRÜN BROŞÜRLERİ