14.07.2017
CLEANFİX BÖLGE BAYİ ANLAŞMASINI İMZALADIK
CLEANFİX BÖLGE BAYİ ANLAŞMASINI İMZALADIK

Almanyanın konusunda lider üreticisi CLEANFIX ile İstanbul ve Trakya bölgelerini kapsayan satış ver servis hizmetleri konusunda yapılan görüşmeler neticesinde bölge satış bayiliği konusunda anlaşmamızı yaptık .Anlaşmayı CLEANFIX adına Helim KOÇ imzalarken şirketimiz adına yönetim kurulu başkanımız Alptekin AYBAR imzaladı.

CLEANFIX NEDİR

 

Neden CLEANFIX?
CLEANFIX genellikle kirli ve tozlu alanlarda özellikle radyötörü tıkayabilecek metaryaller içeren oramlarda ve sektörlerde faliyette bulunan bütün ticari araçlar için ters üflemeli fan üretimi yapmaktadır. Dolayısı ile CLEANFIX ters üflemeli  fan genellikle traktörlerde, rough terrain telehandlerda forkliftler ve hasat makinaları gibi tarım makinelerinde, Ayrıca yine bu fanlar loder ;bekolo yükleyiciler,  paletli ekskavatörler ,motor greyderler dozerler ve bu gibi iş ve inşaat makinelerinde, özel makinelerde, hayvan yemi üretim depolama tesislerinde kullanılmaktadır. Ek olarak bu fanlar her türlü uçuşabilen organik yada sanayi tipi artığı, saman ,ot, hububat , küspe ,mısır artıklarını, yaprakları, tahta parçalarını, talaşı, toprağı, kumu ve kireci  geri üfleyebildiği için bütün tarım, iş, inşaat,istif ,endustriyel makinalar ve orman makinalarına kullanılmaktadır.

 

geri üflemeli ters üflemeli fan kullanım alanları

 

 

TEMİZ RADYATÖR YAKIT VE ZAMAN TASARRUFU SAĞLIYOR VE MOTORU AŞIRI ISINMADAN KORUYOR.
Günümüzde modern sanayi makinalarında birden fazla radyatör uygulaması yapılmaktadır. Bu önümüze bir problem çıkartmaktadır: Sizin makinalarınızın fanları sürekli ve zor koşullarda çalıştığından ve radyatör petekleri kirlendiğinden dolayı size her yıl binlerce TL bakım ve yakıt masrafı getirmektedir.
CLEANFIX yenilikçi üfl eme yönü değişen fanlar, sadece hava emişi yapmakla kalmaz, aynı zamanda radyatör ve petekleri yaratmış olduğu güçlü hava akımı ile temizleyen mükemmel bir çözümdür.
Standart bir fanın dönüş yönünü değiştirdiğinizde hiç bir zaman radyatörü ve hava emiş panellerini temizlemeye yetecek kadar güçlü hava akımı elde edemezsiniz, çünkü fan kanatlarının yapısı ve profi li doğru değildir. Fakat CLEANFIX fan, açı değiştiren kanatları olduğundan her iki yöne de aynı güçte hava akımı verir.
CLEANFIX fanın her bir kanadı kendi ekseninde ve farklı eğimlerde hareket edebildiği gibi tam tersine dönebilir. Bu mükemmel ve basit bir fi kir olduğundan, her zaman optimum soğutma ve temizleme konumlarında maksimum hava üretmek için mükemmel bir çözümdür.

 

geri üflemeli fan nasıl çalışır

 

Temiz radyatör yakıt tasarrufu sağlar.
Temiz radyatör, yakıt ve zaman tasarrufu sağlar, motoru aşırı ısınmadan korur.
Tarım, iş, orman, endüstriyel ve geri dönüşüm gibi modern makinalarda radyatörler çok daha farklı işlevler görmektedir.  Motorlar için, hava akımı, intercooler ve klima kondansatörlerinde olduğu gibi yakıt ve transmisyon soğutmasında kullanılır.  Bu ürünle fanlarınız maksimum güçte devamlı kullanılır.
Sonuç olarak:  Çalışma sırasında ortamdaki tüm uçabilen parçalar fan emiş gücüyle peteklere yapışır.  Bundan dolayı hoş olmayan sonuçlar doğar.  Bu da size senede binlerce lira ekstra bakım ve yakıt maliyeti getirir

En basit ve en temiz çözüm: 
Patentli CLEANFIX Üfleme Yönü Değişen Fan sistemi.
CLEANFIX yenilikçi, üfleme yönü değişen fan sistemi motor’u soğutmakla kalmaz, fan kanatlarının açısını çevirerek aynı zamanda radyatörü ve soğutucu sitemi güçle üfleyerek temizleyen sistemdir.

Standart bir fanın dönüş yönünü değiştirdiğinizde hiç bir zaman radyatörü ve hava emiş panellerini temizlemeye yetecek kadar güçlü hava akımı elde edemezsiniz çünkü fan kanatlarının yapısı ve profili doğru değildir.  Fakat CLEANFIX  fan açı değiştiren kanatları olduğundan her iki yöne de aynı güçte hava akımı verir.

CLEANFIX fanın her bir kanadı kendi ekseninde ve farklı eğimlerde hareket edebildiği gibi tam tersine dönebilir.  Bu mükemmel ve basit bir fikir olduğundan, her zaman optimum soğutma ve temizleme konumlarında maksimum hava üretmek için garanti bir çözümdür. 

cleanfix geri üfleme fani kullanan markalar

CLEANFIX üfleme yönü değişen fanı  tercih eden makine ve markalar.
Temiz radyatörler gerçekten keyiflidir. İşte bu markanın mucizesi de en çok bu noktada ortaya çıkıyor.

Dünyada tanınmış markalar fabrikalarında ürettikleri makinalarda müşteri isteklerine göre veya seri üretimde standart olarak CLEANFIX fanı kullanıyorlar. Ayrıca arazide kullanılan bir çok makineye  CLEANFIX montaj kitine uygun olarak montajı yapılabilmekte.

Sayfamızı Ziyaret Edin ...